KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167317
nr 1216 7317
Claes Caspersson (f. 1953), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 100x80
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2018
kl 21:01:02
200 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr