KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167317

nr 1216 7317

Claes Caspersson (f. 1953), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 100x80

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 21:01:02